KONST / Litografier / Färglitografi 13658434
nr 1365 8434
Brita Streijffert
(1917-2006), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 99/100, äpplen, bladets mått: 52x63cm
Brita Streijffert, svensk bildkonstnär född 1917, död 2006.
Utrop:
600 kr
Såld:
450 kr
måndag 7 december 2020
kl 19:06:32
300 kr
400 kr
Brita Streijffert
Läs mer om Brita Streijffert